Sabır Meşhur

Mısırlı gazeteci olan Sabır Meşhur Youtube üzerinden yaptığı yayınlarla genel olarak İslam âlemi ve dünyanın geneli üzerine konuşmalar yapmaktadır.

Mesleki hayatı

İslam tarihini görece iyi araştıran ve bilen birisi olarak Abbasiler, Emeviler, Selçuklular ve Osmanlı dönemi üzerindeki analizleri gayet yerinde analizler gibi görünüyor. Yine, Hulefâ-yi Râşidîn dönemi üzerindeki analizler ile dün ve bugün üzerine ayrıntılı analizler yapmaktadır.

  • Özellikle abD ve İngiltere başta olmak üzere genel olarak batının İslam dünyası üzerindeki oyunlarını ve amaçlarını anlatmaktadır.
  • İran destekli Şia ve Nusayri gibi ehlisünnet düşmanı mezhep veya hareketlerin, İslam dünyasına verdikleri zararlar ile İslam ülkelerinde ve özellikle Türkiye’de yaptıkları menfi ve yıkıcı faaliyetleri açıklamaktadır.
  • Youtube video başlıklarında gereksiz ve anlamsız çarpıtma bulunmaktadır.

Sabır Meşhur

Mısırlı gazeteci olan Sabır Meşhur Youtube üzerinden yaptığı yayınlarla genel olarak İslam âlemi ve Dünyanın geneli üzerine konuşmalar yapmaktadır. Mısırda darbeden sonra oradan ayrılmak zorunda olan gazetecilerden biridir ve İhvan üyesi değildir.

CEVAP BIRAKIN

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz