Serdar Tuncer

Serdar Tuncer Kimdir? Ankara’da 1978 yılında doğan Serdar Tuncer, çok genç yaşlarında “Beş Çayı” adlı programla radyoculuk kariyerine başlamıştır. D

Meslek hayatı

Maddi zorluklar nedeniyle kapanan Kanal A’da “Gecede Bir Gün” programı nedeniyle 2005 yılında en iyi kültür ve sanat programı seçilmiştir. Daha sonra yine aynı kanalda “Yıldızdan Mahyalar” adlı programı sunmuştur.

  • TRT1 kanalında Ramazan İftar Programları yapmış, ancak daha sonra ramazan sonrasında TRT’nin ilgisizliğinden haklı olarak şikâyet etmiştir. Kanal D’de ramazan programı yaptıktan sonra Ramazan sonrasında aynı grubun “program yapmaya devam edelim” demesine şaşırmış ve bundan mutlu olmuş ve devamında CNNTürk’te çok yararlı programlar yapmıştır.
  • Semerkand grubunda bazı programlar yaptıktan sonra Yeni şafak Gazetesi’nde kültürel yazılar yazmıştır. Ancak, 2023 itibariyle bölünme sonrası Semerkand grubundan ayrılıp Serhendi Vakfına geçmiştir.
  • Kendi şiir albümleri olmakla beraber, bütün şiirleri de güzel üslup ve tonla okuyabilmektedir. Serdar Tuncer’in şiir albümleri; Sen İstanbul Kokardın, Bir Hilal Uğruna ve Şiirin Sultanlarıdır…
  • Serdar Tuncer, mymecra adlı Youtube kanalını kurmuş ve bu kanalla kendilerini dayatılan sahte medeniyet büyüsüne kapılmış ve kimlik bunalımına girmiş muhafazakâr kesimin gençlerine kendi medeniyetlerini ve medeniyetlerini oluşturan kişi ve unsurları anlatmaya çalışmaktadır.

Eserleri

Serdar Tuncer’in kitapları; Sen İstanbul Kokardın, Aynalar, Satır Arası Hikâyeler, Delilim Yok Kalbimden Başka, Sermayem Yok Derdimden Başka ve Hiçbir Zaman Hiçbir Şey kitaplarıdır.

Serdar Tuncer

Ankara’da 1978 yılında doğan Serdar Tuncer, çok genç yaşlarında “Beş Çayı” adlı programla radyoculuk kariyerine başlamıştır.

CEVAP BIRAKIN

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz