Serdar Kartal

1983 yılında Balıkesir ilinde dünyaya gelen Serdar Kartal, Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi'nden 2003 yılında mezun olduktan sonra 2005 ila 2006 yılarında İngiltere’de eğitim görmüş ve akabinde Ondokuz Mayıs Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Tarih bölümde yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır.

Meslek hayatı

Uluslararası Güvenlik alanında PA Güvenlik Bilimleri Enstitüsünde çalışma yapmış ve Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Tarih bölümünde doktora eğitimine devam etmektedir.

  • 2004 yılında başladığı mesleğinde Beydağ, Nurhak, Gümüşhacıköy, Türkoğlu ve Yenişehir ilçelerinde Kaymakam olarak görev yapmış ve 2019 yılında da Mülkiye Müfettişliğine atanmıştır.
  • 2020-Haziran döneminde İçişleri Bakanlığı Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığına atanmıştır.

Serdar Kartal

1983 yılında Balıkesir ilinde dünyaya gelen Serdar Kartal, Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nden 2003 yılında mezun olduktan sonra 2005 ila 2006 yılarında İngiltere’de eğitim görmüş ve akabinde Ondokuz Mayıs Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Tarih bölümde yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır.

CEVAP BIRAKIN

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz