Meslek hayatı

Albaraka Türk Proje ve Pazarlama Müdürlüğü’nde 1996 yılından itibaren Uzman Yardımcısı olarak göreve başlayan Bayraktar, 2003 yılında Merkez Şubede İkinci Müdür, 2010 yılında da Merkez Şube Müdürü olarak atanmıştır. 2017 yılından itibaren Genel Müdür Yardımcısı olarak göreve başlayan Bayraktar, Kurumsal Şubelerden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı, Ticari ve Bireysel Satış Müdürlükleri ile Bölge Müdürlüğü görevlerinde bulunmuştur. Nevzat Bayraktar, ayrıca Bağımsız Denetçilik ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik belgelerine sahiptir.

  • 2020-Şubat dönemi itibariyle Emlak Katılım Genel Müdürü olarak atanmış ve 2021-Temmuz dönemi itibariyle halihazırda aynı görevini sürdürmektedir.

Nevzat Bayraktar

Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü’nden 1993 yılında mezun olan Nevzat Bayraktar, 1993 ila 1994 yıllarında İngiltere’de Leeds Metropolitan Üniversitesi’nde İngilizce dil eğitimi almış ve mesleki kariyerine 1995 yılında Esbank A.Ş’nin Dış İşlemler bölümünde başlamıştır.

CEVAP BIRAKIN

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz