Mustafa Erdoğmuş

Giresun’da 1954 yılında doğan Mustafa Erdoğmuş,  1976 yılında İstanbul İmam-Hatip Lisesini bitirmiş ve devamında İstanbul İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi Ticari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünden mezun olmuştur.

Mesleki hayatı

1985 yılında faizsiz bankacılığın Türkiye’de faaliyete geçmesinin ardından Faisal Finans Kurumu A.Ş’ye geçmiş ve bu bankanın Fon ve Bankacılık Hizmetleri Müdürlüğünde üstten alta doğru Müdür ve Eminönü Şube Müdürlüğü, Müdür Yardımcılığı, II. Müdür ve Şeflik görevlerinde bulunmuştur.

  • 1995 yılında İhlas Finans Kurumu A.Ş’ye geçen Mustafa Erdoğmuş, bu kurumun kuruşunda görev aldıktan sonra Cağaloğlu ve Merkez şubelerinde görevlerde bulunmuş ve BDDK’nın İhlas Finans Kurumunun faaliyetine 2001 yılında son vermesiyle söz konusu kurumdan ayrılarak özel sektörde iş ve çalışma hayatına devam etmiştir.
  • Özel şirketlerde Finans Müdürlüğü, Yöneticilik ve Finans Danışmanlığı ile genel koordinatörlük görevlerinde bulunmuştur.
  • Vakıf Katılım Bankası A.Ş’de Denetim Komitesi Başkanı ve Kredi Komitesi üyelikleri ile 2015-Ekim döneminden itibaren Yönetim Kurulu Üyeliğine atanmıştır.

Mustafa Erdoğmuş

Giresun’da 1954 yılında doğan Mustafa Erdoğmuş,  1976 yılında İstanbul İmam-Hatip Lisesini bitirmiş ve devamında İstanbul İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi Ticari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünden mezun olmuştur. Türkiye Vakıflar Bankasının İstanbul Şubesinde 1977 yılında göreve başlayan Mustafa Erdoğmuş, askerlik görevinin ardından Vakıflar Bankasındaki görevine geri dönmüştür.

CEVAP BIRAKIN

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz