İslam Memiş

İstanbul’da 1980 yılında doğan ve aslen Ordulu olan İslam Memiş, Erzurum Üniversitesi İşletme Fakültesi'nden mezun olduktan sonra çeşitli özel kurumlarda çalışmış ve özellikle altın ile emtialar üzerinde uzmanlaşmıştır.

Mesleki hayatı

Bir dönem Anadolu Ajansı, Haber7, TGRT Haber ve çeşitli medya kuruluşlarında hizmet veren/açıklamalarda bulunan İslam Memiş, kendi kuyumculuk şirketini kurmuş ve devamında başta altın olmak üzere para ve kripto piyasalarda yaptığı yorumlarla öne çıkmıştır.

Özellikle youtube üzerinden yaptığı yayınlarda tamamen hukuk, etik ve ahlaki kurallara uygun yayın yaparak, yaptığı yayın ve verdiği bilgilerin danışmanlık faaliyeti olmadığını ve ayrıca verilen bilgilerin insanların kişisel birikimlerine uygun olmayabileceğini her videoda özellikle vurgulamaktadır.

İslam Memiş’in en önemli uzmanlık alanı altın, gümüş vb. emtialar olmakla beraber, son dönemlerde kripto ile ilgili de analizler yapmaktadır. Emtia ve piyasalar üzerindeki analizleri genelde orta ve uzun dönem üzerine kuruludur.

Tahminleri orta ve uzun vadeye dayalı olduğu için piyasalar açısından genelde tutarlı olarak görülmektedir. Kendi işyerinde kuyumculuk faaliyetini devam ettirmekle beraber, aynı zamanda youtube üzerinden günlük yayınlarını yapmaya da devam etmektedir.

İslam Memiş

İstanbul’da 1980 yılında doğan ve aslen Ordulu olan İslam Memiş, Erzurum Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olduktan sonra çeşitli özel kurumlarda çalışmış ve özellikle altın ile emtialar üzerinde uzmanlaşmıştır.

CEVAP BIRAKIN

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz