Hakan Kafkas

Erzincan'ın üzümlü ilçesinde 1982 yılında doğan Hakan Kafkas ilk, orta ve lise eğitimini Üzümlü ilçesinde tamamladıktan sonra 2002 yıllarında İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünden mezun olmuştur.

Meslek hayatı

Gelir İdaresi Başkanlığında gelir uzman yardımcılığı ve Ankara Vergi Denetmenleri Büro Başkanlığında vergi denetmenliği görevlerini icra etmiştir.

İçişleri Bakanlığında 2009 yılında Kaymakam Adaylığına atanmış ve teftiş stajını Konya ilinde, kaymakam refikliği stajını ise Yenişehir ilçesinde tamamlamıştır. Amerika Birleşik Devletlerinde (ABD) 1 yıl süreliğine dil eğitimi aldıktan sonra 96. Dönem Kaymakamlık kursunu başarıyla tamamlayarak Aydıncık ilçesine Kaymakam olarak atanmıştır. Devamında Doğanşar, Torul ve Derik Kaymakamlığı görevlerinde bulunmuştur.

  • 2020-Temmuz dönemi itibariyle İçişleri Bakanlığı Güvenlik ve Acil Durumlar Koordinasyon Merkezi Başkanı olarak atanmıştır.

Hakan Kafkas

Erzincan’ın üzümlü ilçesinde 1982 yılında doğan Hakan Kafkas ilk, orta ve lise eğitimini Üzümlü ilçesinde tamamladıktan sonra 2002 yıllarında İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünden mezun olmuştur.

CEVAP BIRAKIN

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz