Feyzi Çutur

Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Bankacılık Bölümü'nden 1983 yılında mezun olan Feyzi Çutur, Beykent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Yönetimi Ana Bilim Dalında Yüksek Lisans eğitimini tamamlamıştır.

Meslek hayatı

Serbest Muhasebeci Mali Müşavir ve KGK Bağımsız Denetçi belgelerine sahip olan Fevzi Çutur, 1977 ila 1990 yıllarında farklı özel firmalarda Muhasebe ve Finansman Müdürü, devamında Bayındır Menkul Kıymetler A.Ş’de 1990 ila 1998 yıllarında Genel Muhasebe Müdürlüğü, Eti Yatırım A.Ş’de 1998 ila 2010 yıllarında Mali İşler ve Operasyon Müdürü, Genel Müdür Yardımcısı ve Genel Müdürlük görevlerinde bulunmuştur.

  • 2011-Temmuz ila 2012-Mart dönemlerinde TMSF kurumunu temsilen Arap Türk Bankası A.Ş. ve ilgili bankanın bağlı ortaklığı A&T Finansal Kiralama A.Ş’de Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerinde bulunmuştur.
  • 2012 yılı Nisan döneminden itibaren Ziraat Bankası Yönetim Kurulu Üyeliğinde göreve başlayan Feyzi Çutur, Ziraat Bankası Kredi Komitesi asil üyesi olup, Ziraat Bank International AG Yönetim ve Gözetim Kurulu Üyeliği, Ziraat Bank BH d.d.’de Yönetim Kurulu Üyeliği, Ziraat Katılım Bankası A.Ş’de Yönetim Kurulu, Denetim Komitesi ve Kredi Komitesi üyelikleri ile Ziraat Bank (Moscow) JSC Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerinde bulunmuştur.

Feyzi Çutur

Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Bankacılık Bölümü’nden 1983 yılında mezun olan Feyzi Çutur, Beykent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Yönetimi Ana Bilim Dalında Yüksek Lisans eğitimini tamamlamıştır.

CEVAP BIRAKIN

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz