Fazlı Kılıç

1976 yılında Beyoğlu Ticaret Lisesi'nde lise öğrenimini tamamlayan Kılıç, 1980 yılında İstanbul Üniversitesi İktisadi ve Ticari Bilimler Fakültesi'nden mezun olmuş, akabinde de İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi'nde Muhasebe Denetçiliği yüksek lisans programını tamamlayarak 1982 yılında buradan mezun olmuştur.

Meslek hayatı

Yaklaşık 26 yıl boyunca Muhasebeci ve Serbest Mali Müşavirlik yaptıktan sonra, Yön Muhasebecilik Mali Müşavirlik Limited Şirketi’nde kurucu ortaklık yapmış, devamında da 1994 ila 1999 yıllarında İstanbul İl Genel Meclis Üyeliği ile Grup Başkanlığı, 2004 ila 2019 yıllarında üç dönem boyunca Kağıthane Belediye Başkanlığı görevini yapmıştır.

  • Fazlı Kılıç 26.03.2021 tarihinden itibaren Ziraat Bankası Yönetim Kurulu Üyesi olarak atanmıştır.

  • Ziraat Bankası Denetim Komitesi üyesi, Kredi Komitesi yedek üyesi ile Bilgi sistemleri Strateji Komitesi ve Bilgi Güvenliği Komitesi Başkanlığına atanmıştır.

Fazlı Kılıç

1976 yılında Beyoğlu Ticaret Lisesi’nde lise öğrenimini tamamlayan Kılıç, 1980 yılında İstanbul Üniversitesi İktisadi ve Ticari Bilimler Fakültesi’nden mezun olmuş, akabinde de İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde Muhasebe Denetçiliği yüksek lisans programını tamamlayarak 1982 yılında buradan mezun olmuştur.

CEVAP BIRAKIN

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz