Dr. Musa Şahin

Giresunun Keşap ilçesinde 1981 yılında doğan Musa Şahin, ilk ve orta öğrenimini Giresun ilinde tamamladıktan sonra İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden (İng.) bölümünden 2010 yılında, Anadolu Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği Bölümünden ise 2015 yılında mezun olmuştur.

Meslek hayatı

2010 yılında Tunceli Devlet Hastanesinde Hekim olarak göreve başlayan Musa Şahin, aynı Hastanede 2 yıl süreyle Acil Servisten Sorumlu Hekimlik ile aynı ilde Halk Sağlığı Müdür Yardımcılığı görevinde bulunmuştur.

  • Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesinde Sosyal Bilimler Enstitüsünde Kamu Yönetimi alanında yüksek lisansını 2019 yılında tamamlayan Musa Şahin, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü Kalite ve Hizmet Planlama Daire Başkanlığı görevinde bulunmuştur.
  • Dr. Musa Şahin, 2021-Ekim döneminde Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğüne vekâleten atanmış ve hâlihazırda aynı dönemde bu görevini sürdürmektedir.

Dr. Musa Şahin

Giresun ilinin Keşap ilçesinde 1981 yılında doğan Musa Şahin, ilk ve orta öğrenimini Giresun ilinde tamamladıktan sonra İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden (İng.) bölümünden 2010 yılında, Anadolu Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği Bölümünden ise 2015 yılında mezun olmuştur.

CEVAP BIRAKIN

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz